O firmie

O FirmieBared sklep kamieniarsko-budowlany

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszej ofertyFirma z 15- letnim doświadczeniem z dziedziny narzędzi diamentowych i obróbki kamienia polecamy Państwu z pełną odpowiedzialnością nasze towary.

Nasza firma została założona w 1993 roku pod nazwą " Regeneracja narzędzi do obróbki kamienia". Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i zapotrzebowanie naszymi usługami i towarami postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o handel narzędziami diamentowymi.

W roku 1998 powstała firma "BARED" jako sklep kamieniarski i regeneracja pił. Jest to firma rodzinna. Staramy się ciągle poszerzać nasz asortyment i dbać o jakość naszych towarów jak i szybkie wykonywanie naszych usług. Efektem tego jest bardzo duża liczba naszych klientów z całego kraju i wciąz rosnąca sprzedaż wysyłkowa.

Na allegro oferujemy nasze produkty od kwietnia 2008 roku. Jako firma z ponad 20-letnim doświadczeniem z dziedziny narzędzi diamentowych i obróbki kamienia możemy z pełną odpowiedzialnością polecać Państwu nasze towary. A my sami jesteśmy gwarancją ich jakości.


Nasze produkty na Allegro

Na aukcjach Allegro oferujemy produkty z dziedziny narzędzi diamentowych i obróbki kamienia. ZapraszamyAdres

ul.Bielawska 1c
58-241 Piława Dolna


Telefon i e-mail

Tel: 74-831-17-21, 604-252-834
E-mail: firma-bared@wp.pl


Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 18:00
Sobota 8:00-14:00